Klangor w mediach

Tasty Places


Inspiruje do odkrywania interesujących miejsc na mapie Polski, pokazuje ludzi, którzy je tworzą, smaki i lokalne produkty. Celem Tasty Places jest pokazanie interesujących zakątków na mapie Polski, z dala od zgiełku miasta. Miejsc, gdzie, żyje się w zgodzie z rytmem natury, wytwarza się regionalne produkty i stawia na jakość.

Tasty Places nakręciło w naszym siedlisku 2 filmy możecie zobaczyć je obok


DOMO+ Daleko od miasta

Natalia Sosin-Krosnowska jest dziennikarką, w mediach od ponad dekady. Na antenie Domo+ prowadzi serię „Daleko od miasta”.
Była redaktor naczelna i współtwórczyni polskiej wersji językowej europejskiego magazynu internetowego cafebabel.com, była dziennikarka i prezenterka Polsatu. Obecnie w redakcji foch.pl i gazeta.pl. Współpracowała m.in. z TV Arte i francuskim ELLE, jej artykuły były publikowane w "Courrier International", "La Stampa", "Die Zeit" i "The New York Times". Prywatnie - człowiek z lasu. Kocha zwierzęta, ciszę, samotność i spacery bez celu. Woli słuchać niż mówić. Odnawia meble, dając drugie życie znajdom ze śmietnika.

Daleko od Miasta nakręciło w naszym siedlisku 2 filmy możecie zobaczyć je obok


Voyage.pl

Voyage.pl to serwis o podróżach dla ludzi ciekawych świata. Zarówno tych, którzy dużo podróżują i szukają w nim inspiracji do kolejnych wypraw, jak i marzycieli, którzy jedynie dzięki niemu zwiedzają świat. Specjalnie dla niego dziennikarze i fotograficy przywożą ekscytujące zdjęcia najwyższej jakości artystycznej. To praktyczny przewodnik po najciekawszych i najpiękniejszych rejonach Polski oraz świata. Zawiera wyczerpujące informacje oraz praktyczne porady. Osoby należące do grupy opiniotwórczej w środowisku zawodowym i prywatnym, ciekawe świata, zainteresowane podróżami, preferujące aktywny sposób spędzania wolnego czasu oraz podążające za najnowszymi trendami kultury, mody i stylu życia.


Weranda Country

Weranda Country to miesięcznik o życiu poza miastem, pięknych domach w stylu country i różnych stylach urządzania wnętrz np. prowansalskim czy skandynawskim. Na naszej stronie internetowej znajdziesz porady dla ogrodników, kalendarz księżycowy, ciekawostki o zwierzętach, smaczne i sprawdzone przepisy kulinarne, interesujące artykuły o ludziach z pasją oraz porady dekoracyjne i wnętrzarskie.


NA Temat

Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy. Znajdziesz tu informacje z kraju i ze świata. Są u nas wywiady, opinie i felietony.


VOGUE

W otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego, ukryte wśród pól i zagajników, mieści się Siedlisko Klangor w Kłajpedce. Łatwiej tu spotkać sarnę lub łosia, niż sąsiada. Drewniany dom jest ciepły, jasny i przestrzenny, mieści kilkunastu gości. W sypialniach pachnie lasem, który widać z okien, a na parterze po kątach snuje się muzyka, kuszą miękkie kanapy, kominek i szereg nalewek na ozdobnym kredensie


WERANDA WEEKEND

Drewniany dom pobudowany na odludziu przez parę przybyszów spod Tatr, zakochanych w Suwalszczyźnie. Przemili gospodarze i gromada ich pociągowych psów rasy malamut czekają tu nas was z przytulnymi pokojami oraz słoneczną jadalnią i dużym pokojem wypoczynkowym...


TRAVELICIOUS

Kameralne siedlisko położone w dzikim zakątku Suwalszczyzny na granicy Suwalskiego Parku Krajobrazowego i Puszczy Rominckiej, nieopodal jeziora Hańcza. Na piętrze domu kilka pokoi, a na dole salon z jadalnią i tarasem, a w pakiecie cisza i przyroda....